Site haberleri

Çanakkale Tarihi Alan Fotoğraf Yarışması

by Serdar İnce -

Gelibolu Tarihî Alan Başkanlığı'nın, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu  (TFSF) desteği ile Tarihi Alan'ın tanıtılmasına katkı sağlamak ve bölgenin tarihi, kültürel ve doğal zenginliğini ön  plana  çıkarmak  amacıyla  fotoğraf  severlerin  buluşacağı  "Tarihi  Alan  Fotoğraf  Yarışması" hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Tarihi Alan Fotoğraf Yarışması

Ankara Yeşil Dönüşüm Kuluçka ve Hızlandırma Merkezi Fizibilitesi - Anket Çalışması

by Serdar İnce -

Ankara Kalkınma Ajansı tarafından "Ankara Yeşil Dönüşüm Kuluçka ve Hızlandırma Merkezi" kurulmasına yönelik başlatılan fizibilite çalışmaları kapsamında potansiyel girişimciler ve işletmeler ile bir  anket  çalışması hazırlanmıştır. Anketin bağlantısına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Yeşil Dönüşüm Kuluçka ve Hızlandırma Merkezi Girişimci Anketi

Vefa Konulu Kısa Film Yarışması

by Serdar İnce -

Rize Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Güneysu Gençlik Merkezi ile Güneysu İlim Öğrenenlere Yardım Vakfı işbirliğinde yürütülen "Genç Kitaplar" projesi kapsamında, gençlerin vefa kavramına  dikkatlerini  çekmek  amacıyla  üniversite  öğrencileri  arasında  "VEFA"  konulu  kısa  film yarışması düzenlenmektedir.
Ayrıntılı bilgi için https://www.genckitaplar.com/ii-kisa-film-yarismasi/

Conversation Club

by Serdar İnce -

Değerli Öğrencilerimiz,
24 Mayıs 2023 Çarşamba günü itibariyle her gün saat 15.00'te yabancı uyruklu hocamız Sara Tatari Varnosfaderani ile konuşma derslerimiz başlayacak olup dersler çevrim içi yürütülecektir. Bu derslerde Kur Atlama Sınavı ve Yeterlik Sınavının konuşma sınavı oturumlarına yönelik çalışmalar yapılacak olup konuşma pratiğinizi artırma şansı bulacaksınız. İsteyen tüm öğrencilerimiz konuşma derslerine katılabilir.


İyi günler.

IV. Gençler Arası Öykü Yarışması

by Serdar İnce -

Değerli Öğrencilerimiz,

T. C. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin; yazma becerilerini ortaya çıkararak edebiyat alanına ilgilerini arttırmak,kişisel ve sosyal gelişimini desteklemek; duygu, düşünce, hayal dünyası ve gözlem yeteneklerini keşfetmek, Türkçeyi doğru ve etkili kullanmalarını sağlamak ayrıca okuma ve yazma alışkanlıklarını geliştirmek amacıyla uygun görülecek “Bir Asrın Öyküsü”, sloganlarıyla “IV. Gençler Arası Öykü Yarışması” düzenlenecektir.

Söz konusu yarışma Cumhuriyetimizin 100. yılına ithafen gerçekleştirilecek olup, yarışmanın başvuruları 02 Mayıs – 01 Eylül 2023 tarihleri arasında gencizbiz.gsb.gov.tr adresi üzerinden alınacak ve dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecektir.


TÜBİTAK 2209-B Programı 2023 Yılı 1. Dönem Çağrısı

by Serdar İnce -

Değerli Öğrencilerimiz,

TÜBİTAK 2209-B Üniversite Öğrencileri Sanayiye Yönelik Araştırma Projeleri Desteği Programı ile üniversitede öğrenim görmekte olan ön lisans/lisans öğrencilerinin, sanayiye yönelik projeler yoluyla araştırma yapmaya teşvik edilmesinin amaçlandığı çağrıya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


Older topics...