Site haberleri

Masa Tenisi Turnuvası Hk.

by Serdar İnce -

Değerli Öğrencilerimiz,

Okulumuz bünyesinde yapılması planlanan masa tenisi turnuvasına katılmak isteyenler 25 Kasım 2022 Cuma günü saat 17:00'a kadar aşağıdaki bağlantıdan isimlerini yazdırabilirler. 

Katılım Formu

Gençler İçin AB Fırsatları - Erasmus+ Programı Etkinliği

by Serdar İnce -

Değerli Öğrencilerimiz,

Ankara Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) işbirliği ile 25 Kasım 2022 Cuma günü saat 14.00'da Yüksekokulumuzun Sinema Salonunda "Gençler İçin AB Fırsatları" konulu bir etkinlik gerçekleştirilecektir. 

Etkinlik, SKS AB Ofisi Birim Sorumlusu ve Proje Geliştirme Sorumlusu tarafından sunulacak olup Erasmus+ Programı ile ülkemize gelen yabancı öğrenciler de etkinlikte yer alacaktır. Erasmus+ Programı hakkında yabancı öğrencilerden deneyimleri hakkında bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Erasmus+ Programı, gençlere yurtdışında eğitim alma ve staj fırsatları sunmaktadır. Gerek yurtdışı deneyimi gerek İngilizce pratik yapma imkanı açısından bu tür projeler kariyeriniz için önemli olacaktır.

İlgilenen tüm öğrencilerimiz davetlidir. 

Etkinlik afişini ekte bulabilirsiniz. 

Erasmus+

Basketbol ve Voleybol Tanışma Toplantısı Hk.

by Serdar İnce -

Değerli Öğrencilerimiz,

Yüksekokulumuz bünyesinde kurulacak olan spor takımlarına katılmak için isim yazdıran öğrencilerimizden basketbol ve voleybol branşlarını seçen öğrencilerimizi aşağıda belirtilen yer ve zamanlarda tanışmak ve bilgilendirmek için bekliyoruz. Diğer branşlarla ilgili toplantıları daha sonraki bir tarihte duyuracağız.

Voleybol: 16 Kasım Çarşamba 12:50 Sinema Salonu

Basketbol: 17 Kasım Perşembe 12:50 Sinema Salonu

Not: Toplantı için dersten çıkmak zorunda olan öğrencilerimizin hocalarına bilgi verilecek ve toplantılarda imza alınacaktır.

Türk Kızılay Derneği Toplum Merkezlerinde Nitelikli Gönüllülük Projesi Hk.

by Serdar İnce -

Türk Kızılay Derneği'nin bu dönem 2.sini düzenlediği "Toplum Merkezlerinde Nitelikli Gönüllülük Projesi", üniversite öğrencilerine uluslararası alanda gönüllülük tecrübesi katma, yabancı dil yeterliliklerini geliştirme ve profesyonel iş hayatına geçmeden önce sivil toplum alanında tecrübe kazandırma amacıyla kurgulanmıştır.

Projeye başvuruları ve ayrıntılar için dijital gönüllülük platformu gonulluol.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Older topics...